Etiketler

22/04/21 - 00:11

MYP Lideri Sayın Ahmet Reyiz Yılmaz’dan Devlet Bahçeli’ye eleştiri

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye eleştirerek, "Bahçeli sorumluluk almaz. Bahçeli de hükümet olmak ya da hükümetin parçası olmak..

22/04/21 - 00:11

Yılmaz'dan 'Türkiye batıyor' iddiası

Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, "Türkiye batıyor. Bir dünya savaşının tam ortasındayız. Her yer de bölünmüş Türkiye haritaları geziyor" dedi. Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, "Bu seçimler çok kritik bir de..

22/04/21 - 00:11

Yılmaz: "Bu seçimler gözlemci olmadan yapılamaz"

Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, 'Türkiye Haziran 2015 seçimleri ile tarihi bir sürece sürüklenmektedir. Önceki seçimlerde çok sayıda kusur ve şaibe ortada dolaşmıştır. Bu nedenle bu se&ccedi..

22/04/21 - 00:11

MYP GENEL SEKRETERİ ALTUN’DAN BBP’YE ZİYARET

Muhafazakâr Yükseliş Partisi (MYP) Genel Sekreteri Muhammet Recep Altun, büyük birlik partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç’u makamında ziyaret etti. MYP Genel Sekreteri Altun, ziyarette 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere katılacaklarını, ..

22/04/21 - 00:11

Ahmet Reyiz Yılmaz’dan 'Merkez Bankası' açıklaması

Muhafazakar Yükseliş Partisi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Merkez Bankası’yla ilgili bir açıklama yaptı. Ahmet Reyiz Yılmaz, “Kur artışı sabote ediliyor. Birileri Türk lirası bazlı borçlu eritiyor. Merkez Bankası’na baskı kasıtlı bir ekonomik sabotaja dönd..

22/04/21 - 00:11

AHMET REYİZ YILMAZ: “BİRLEŞMELERE AÇIĞIZ”

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, muhalefet partilerinden teklif gelmesi durumunda birleşmelere kapı kapatmayacaklarını söyledi. MYP Lideri Yılmaz, parti teşkilatlarında ciddi bir heyecan olduğunu ifade ederek, “Milletimizde de yeni bir arayış açık..